14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Одеському обласному ТЦК та СП прокоментували сутичку між військовослужбовцем відомства та персоналом Болградської лікарні

Сьогодні, 12 квітня, у пресслужбі Одеського обласного ТЦК та СП надали коментарі щодо сутички, що сталася в Болградській центральній лікарні під час відвідування лікаря між військовослужбовцем одного з районних ТЦК та СП з роти охорони та персоналом медзакладу.

Зазначається, що через агресивну поведінку військового медичні працівники викликали представників поліції. Наразі начальником Болградського районного ТЦК та СП розпочато службове розслідування за фактом порушення військовослужбовцем громадського порядку та його неетичної поведінки відносно інших громадян, встановлюються детальні обставини події.

«Командування Одеського обласного ТЦК та СП категорично засуджує будь-які прояви некоректної поведінки, зневажливого ставлення та порушення законодавства як підлеглим особовим складом, так і подібні прояви в суспільстві відносно військовослужбовців», – йдеться в дописі.

Також повідомляється, що за результатами службового розслідування винні будуть встановлені й притягнуті до відповідальності:

«Командування співпрацює із правоохоронними органами та органами військового правопорядку для об’єктивного встановлення обставин та визначення ступеня провини кожного учасника інциденту».

Copyright © Файне місто Одеса