14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Молодь Арцизької громади взяла участь у першому навчальному тренінгу Школи Молодіжної ради

В межах проєкту «Активна молодь — сильна громада» в Арцизькій міській публічній бібліотеці було організовано тренінг на тему “Завдання та форми роботи молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики”.

У зустрічі взяли участь молоді люди – активісти, місцеві лідери, члени Молодіжної ради Арцизької громади, які планують працювати над оновленням молодіжної політики в громаді та розбудовою Молодіжної ради громади.

Під час тренінгу учасники та учасниці разом з тренером обговорили роботу Молодіжної ради в контексті молодіжної політики, визначили основні форми та методи роботи Молодіжної ради, пропрацювали механізми впливу Молодіжної ради на розробку та реалізацію молодіжної політики, а також отримали практичні навички планування та організації заходів, спрямованих на залучення молоді до активного громадського життя.

Надалі в громаді пройде черговий тренінг для учасників і учасниць Школи молодіжних рад, який буде присвячений темі “Методи залучення громадян до прийняття рішень, практики демократії участі”.

Проєкт реалізується в Арцизькій громаді у межах проєкту «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО «Центр Політичних Студій» за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Copyright © Файне місто Одеса