13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Кілії відремонтують дорогу до порту

Джерело: bessarabiainform.com

В Кілії приватна компанія виявила бажання зробити ремонт відрізка дороги, який веде до порту, власним коштом. Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету Кілійської міської ради сьогодні, 28 травня, повідомляє “Бессарабія INFORM”. 

Так, компанії “Еліксир Україна” було погоджено виконання даних робіт з 3 по 17 червня. Підрядником буде зроблено ямковий ремонт по вулиці Портовій від вул.Миру до портопункту “Кілія”.

Про намір робити ремонтні роботи, що може ускладнити рух на даній ділянці, були повідомлені АМПУ, військовослужбовці та підприємства, які користуються даною ділянкою у робочих цілях.

Зазначимо, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, через яке не працювали морські порти, в міста Кілія, Ізмаїл та Рені значно збільшився потік великовантажних автомобілів, що дуже негативно відобразилося на стані комунальних доріг. Оскільки їхній ремонт наразі є непідйомним для міського бюджету та не на часі для державного, керівництво громади регулярно звертається до приватних підприємців, які безпосередньо займаються перевезеннями важких вантажів, з проханнями відновлювати пошкоджені ділянки. На жаль, далеко не всі бізнесмени йдуть назустріч міському самоврядуванню у цьому питанні.

 

Copyright © Файне місто Одеса