14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На Донеччині загинув ще один захисник з Білгорода-Дністровського

Джерело: bessarabiainform.com

Друга поспіль трагічна звістка за останні дні прийшла до Білгорода-Дністровського з Донеччини. 24 травня 2024 року в бою за Україну, її свободу і незалежність, під час виконання бойового завдавання в районі населеного пункту Красногорівка Покровського району Донецької області загинув солдат Скалозуб Дмитро Миколайович, 19.11.1990 року народження. Про це повідомили у Білгород-Дністровській РВА, передає “Бессарабія INFORM”.

“Він став прикладом вірності і самопожертви, символом справжнього українського патріотизму. Нехай він знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам’ять про нього залишиться живою серед нас”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли рідні захисника, церемонія прощання із воїном відбудеться у четвер, 30 травня. О 9.00 віддати останню шану Дмитру можна буде біля будинку за адресою Плавнева, 64 Б.

О 10 годині Героя привезуть до будівлі міської ради.

Колектив “БІ” висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Героя!

Нагадаємо, 20 травня 2024 року жорстока війна обірвала життя захисника з Білгорода-Дністровського, старшого сержанта Олександра Семеновича Євтодієва, який загинув біля села Новопокровське Покровського району Донецької області.

Copyright © Файне місто Одеса