23.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Кілії 55-річний алкоголік заманив у хащі та зґвалтував школярку

Вчора, 15 травня, в Кілії 55-річний місцевий мешканець зґвалтував 13-річну школярку. Злочин стався в районі так званого кілійського пляжу близько 18.30. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на джерела у правоохоронних органах. 

Попередньо встановлено, що дівчина каталася на велосипеді по дамбі, де дорогу їй перегородив невідомий, який теж їхав на двоколісному. Він почав залякувати неповнолітню, що нібито неподалік від цього місця нещодавно вбили жінку, і їй краще тут не кататися самій. Далі він запропонував показати їй безпечну дорогу. Коли вони відійшли далі від дамби, чоловік став торкатися дівчини та погрожувати, аби вона не кричала.

Протягнувши свою жертву кілька метрів у траву, він роздягнув її та почав розпусні дії. За словами дівчини, вона бачила, як повз проходять дві жінки, але боялася кликати на допомогу, сподіваючись, що вони самі все побачать та втрутяться.

Після скоєного негідник відпустив постраждалу та взяв з неї обіцянку, що вони зустрінуться знову.

Як тільки школярка повернулася додому, вона розповіла усе матері, яка викликала поліцію. Ґвалтівника затримали за кілька годин.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса