22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Болграді вдруге відзначили День Європи

Сьогодні на центральній площі міста Болград відбувся тематичний захід, присвячений Дню Європи, який вже другий рік Україна відзначає з іншими країнами Євросоюзу. Як все відбувалося, бачила власна кореспондентка «Бессарабії INFORM» в Болграді.

У заході взяли участь представники влади та громадськість, які на знак поваги та скорботи схилили голови та вшанували пам’ять загиблих за волю та кращу долю України хвилиною мовчання.

Символом того, що Україна – це Європа, а Європа – це Україна, стало те, що в цей день пролунали два гімни – нашої держави та Європейського союзу. Також відбулася церемонія підняття прапору ЄС. Право зробити це було надано представникам молоді Болградщини.

«Сьогодні Україна як ніколи близька до повноправного членства у ЄС. Саме зараз українці демонструють, що демократія, людська гідність і права людини є нашою природною потребою, і ми готові їх відстоювати. Сьогодні наші мужні Герої не лише захисники своєї Землі, а й щит безпеки для усієї Європи від рашистської орди. А українці — приклад мужності, незламності та єдності», – зазначив у своїй промові очільник Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко.

«Вісімдесят років тому Україна, як і інші європейські держави, потерпали від нацистської навали та жорстоких тоталітарних злочинів. У Другій світовій війні наша країна втратила мільйони своїх громадян, були зруйновані багато міст та сіл. Це страшна плата тієї війни. Таке не мало б ніколи повторитися, але, на превеликий жаль, у наші часи Україна знов потерпає від лиха, що спричинило російське військове вторгнення. Зараз наша держава захищає не тільки себе, але й стоїть на сторожі всієї Європи», – підкреслив голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

«Сьогодні, в День Європи, маємо чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку у боротьбі з ворогом, за надану допомогу переселенцям та біженцям. Адресую щиру вдячність нашим європейським містам-побратимам, різноманітним європейським благодійним фондам – за плідну співпрацю та підтримку з початком війни в Україні. Разом – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!», – наголосив Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Завершився невеликий урочистий захід чудовим виступом артистів Центру культури та дозвілля Болградської міської ради.

В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи В Болграді вдруге відзначили День Європи

Copyright © Файне місто Одеса