13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Україна-Молдова: в пункті пропуску «Рені» запустили спільний контроль

На півдні Одеської області в прикордонному пункті пропуску «Рені» Україна та Молдова запустили спільний митний та прикордонний контроль. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

«Зробити це можливим вдалось завдяки спільній роботі Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області», – заявив Сергій Деркач.

Тепер вантажівки на шляху до румунського порту Галац робитимуть менше зупинок на контрольні процедури. Планується, що пропускна спроможність КПП «Рені» збільшиться щонайменше вдвічі – за день його перетинатиме до 100 вантажівок.

Окрім вантажівок, спільний контроль буде охоплювати і автобуси, для цього транспорту на пункті пропуску передбачено окрему смугу з терміналом.

Пасажири також не будуть вимушені зупинятись на молдавському пункті пропуску. Всі контрольні процедури будуть проводитись на українському боці. Це дозволить зменшити час очікування пасажирів на перетин кордону.

«Наступний крок – запуск скоординованого контролю на румунському пункті разом із молдавськими колегами. Це відкриє швидкий шлях та коридор до румунського порту Галац», », – наголосив заступник міністра.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса