14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

У застосунку “Резерв+” може з’явитися направлення на ВЛК: Коли це станеться і як працюватиме

У мобільному застосунку “Резерв+” незабаром може з’явитись нова функція. Вона дасть змогу отримувати електронне направлення на військово-лікарську комісію.

Зазначається, що Міністерство оборони планує додати нову функцію найближчим часом. Про це заступниця очільника відомства з питань цифровізації Катерина Черногоренко розповіла в ефірі телемарафону.

“Такий функціонал є в планах на найближчі оновлення застосунку. Він дасть змогу не ходити до ТЦК, щоб отримати направлення на ВЛК, а отримати його в електронному вигляді”, – розповіла Черногоренко.

За її словами, метою новогу функціоналу є полегшення цифрової взаємодії громадянина та ВЛК. “Загалом план такий: щоб і ТЦК та СП, і військово-лікарська комісія були для військовозобов’язаних максимально зручними, і більшість процесів були цифровими”, — резюмувала вона.

Раніше стало відомо про те, що найближчим часом в Україні запровадять QR-коди, які будуть альтернативою військовим квиткам. Всі громадяни призовного віку матимуть можливість згенерувати його та не носити обліковій документ.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса