13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Молдованин намагався вивезти через ПП “Старокозаче” майже 6 мільйонів гривень

Громадянин Молдови, який повертався додому через пункт пропуску «Старокозаче», намагався вивезти з України 150 тисяч доларів, при цьому обравши «зелений коридор» для проходження прикордонно-митних формальностей. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеську митницю.
За даними митників, під час усного опитування чоловік запевняв, що не має готівкової валюти, яка перевищує в еквіваленті 10 тисяч євро.

Втім посадові особи митного поста «Білгород-Дністровський» Одеської митниці, оглядаючи його транспортний засіб та особисті речі, в салоні автомобіля у дорожній сумці виявили 150 тисяч доларів США.

“Законодавством передбачено, що фізична особа без декларування митному органу може ввозити в Україну та вивозити за її межі готівкову валюту у сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро”, – нагадали у митниці.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 471 Митного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу в розмірі 20 відсотків суми, що перевищує дозволений еквівалент.

Готівкову валюту тимчасово вилучили.Джерело

Copyright © Файне місто Одеса