22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

У Дії можна подавати заявку на виплати для ВПО одразу на всю родину

Можна отримувати довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду – дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження, запевняє міністр цифрової трансформації.

У застосунку Дія поновлено послуги для ВПО, і тепер внутрішні переселенці можуть подавати одну заяву щодо виплат на всю родину. Про це у понеділок, 8 квітня, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Повернули послугу для людей, які через війну вимушені були покинути домівки. Доопрацювали її разом із Мінсоцполітики. Тепер реєструйте довідку та оформлюйте виплати для себе, дружини чи чоловіка та дітей у застосунку Дія. Раніше кожен подавав заяву за себе”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що можна отримувати довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду.

“Дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження, нічого додатково вводити не треба. Зручно та швидко. Але спочатку оновіть застосунок. Виплати надійдуть на картку того, хто подавав одну заяву для всіх. Довідка про ВПО буде в Дії, а гроші – на картці єПідтримка. Сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО”, – уточнив Федоров.

Copyright © Файне місто Одеса