13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Розстріл поліцейських на Вінниччині: викрито військових, які допомагали нападникам переховуватися

Правоохоронці викрили двох військових, які допомагали переховуватись підозрюваним у розстрілі поліцейських на Вінниччині. Одного з них вже затримано. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Державне бюро розслідувань та Одеську спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Південного регіону.

Нагадаємо, 20 квітня близько другої години ночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. В авто були двоє чоловіків, які згодом відкрили вогонь по стражах порядку. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, а його напарника було поранено.

Після трагедії нападники вирішили втекти за кордон та звернулись за допомогою до знайомих військовослужбовців, один з яких також самовільно залишив військову частину в Одеській області. Отримавши згоду, розшукувані військовослужбовці сховали своє авто в гаражі у батька підозрюваного.

“Незважаючи на те, що загалу вже було відомо, що батько та син розшукуються за вбивство правоохоронця, фігуранти відгукнулись та вирішили допомогти. Зокрема, один з них передав авто для втечі за кордон, а інший – поїхав забрати закордонні паспорти та мобільний телефон, які надалі передав нападникам”, – йдеться у повідомленні ДБР.

Нападники взяли автівку співслужбовця та вирушили до міста Подільська Одеської області, де були затримані.

24 квітня одного з військовослужбовців, який сприяв втечі підозрюваних та самовільно залишив військову частину, було затримано.

Наразі за приховування тяжкого злочину військовослужбовцю повідомлено про підозру за ч.1 ст. 396 КК України. Іншому, який самовільно залишив військову частину, повідомлено про підозру за ч.5 ст.407 КК України.

У кримінальному провадженні проведено обшуки за адресами фігурантів справи та інших осіб, які допомагали нападникам втекти за кордон та надавали першу медичну допомогу. Вилучені їхні мобільні телефони.

Розстріл поліцейських на Вінниччині: викрито військових, які допомагали нападникам переховуватися

Розстріл поліцейських на Вінниччині: викрито військових, які допомагали нападникам переховуватися

Copyright © Файне місто Одеса