14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Росіяни обстріляли приватний сектор Одеси, постраждали вісім місцевих жителів, серед яких двоє дітей (оновлено)

Медики надають всю необхідну допомогу пораненим.

Російські окупаційні війська завдали удару по приватному сектору Одеси. В результаті дві людини дістали поранення, а також постраждала трирічна дитина. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

“Ворог не припиняє терор мирного населення. Внаслідок чергового ракетного удару по Одесі виникли пожежі в приватному секторі. Зруйновано житлові будинки, в одному з яких знаходилися жінка з дитиною. Їх вдалося врятувати. Наразі відомо про двох дорослих з легкими пораненнями, вони відмовилися від госпіталізації. Постраждалу трирічну дитину ушпиталено”, – написав він у Telegram. Голова ОВА також опублікував фото наслідків обстрілу.

Медики надають всю необхідну допомогу пораненим. Рятувальники та комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки атаки.

Оновлено. В Офісі генпрокурора уточнили, що внаслідок атаки поранення різного ступеня тяжкості отримали 8 місцевих жителів, серед яких двоє дітей – 2021 та 2020 року народження. Постраждалим надається медична допомога.

Пошкоджено щонайменше 20 приватних будинків. Огляд триває, повний перелік руйнувань та пошкоджень встановлюється. На місцях подій прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки збройної агресії РФ.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Наслідки удару РФ по приватному сектору в Одесі Наслідки удару РФ по приватному сектору в Одесі

Наслідки удару РФ по приватному сектору в Одесі Наслідки удару РФ по приватному сектору в Одесі

Copyright © Файне місто Одеса