22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Пенсіонерка з Болградщини загубилася у лісі і впала в яр: жінку розшукували майже три доби

Пошуки 70-річної жительки села Бородіно Болградського району завершилися успішно. Бабуся заблукала у лісі й під час дороги додому впала в яр. Виявили її у виснаженому стані на третю добу. Старенька у лікарні, але почувається вже добре. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на обласне управління поліції.

Як розповіли правоохоронці, кілька днів тому до чергової частини відділення поліції селища Тарутине надійшло повідомлення про зникнення 70-річної жительки селища Бородіно. Сусідка одинокої пенсіонерки повідомила, що та напередодні вдень пішла в ліс по гриби і не повернулась.

Поліцейські уточнили у заявниці інформацію щодо можливого маршруту зниклої та інші важливі деталі і розпочали пошукові роботи.

«Розуміючи, що з літньою людиною імовірніше сталася біда, якщо вона сама не прийшла додому, не було втрачено жодної хвилини. До пошуків залучили весь особовий склад територіального підрозділу поліції, лісничих, мисливців та небайдужих мешканців Бородінської громади. Також для охоплення більшого кола людей орієнтування про розшук розмістили у соціальні мережі. У лісі територію пошуку розбили на квадрати і прочісували кожен метр. На третю добу по обіді жінку знайшли в яру за півтора кілометра від населеного пункту», – розповів т.в.о. начальника Болградського районного відділу поліції Роман Михайлов.

Як з’ясувалось, бабуся заблукала, а коли намагалася знайти дорогу додому, послизнулась біля яру і впала у нього. Без води та їжі вона пробула там кілька діб.

Їй одразу викликали швидку допомогу. Медики доставили виснажену жінку у місцеву лікарню. Наразі її стан оцінюють як задовільний.

Пенсіонерка з Болградщини загубилася у лісі і впала в яр: жінку розшукували майже три доби

Copyright © Файне місто Одеса