22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

“Касетний” удар по Одесі 29 квітня: кількість жертв зросла

У лікарні помер чоловік.

В одній з одеських лікарень померла людина, яка була поранена 29 квітня, коли російські військові запустили по місту балістичну ракету з касетною бойовою частиною. Про те, що кількість жертв зросла, повідомив міський голова Геннадій Труханов.

“Кількість загиблих внаслідок атаки по Одесі 29 квітня збільшилася до 6. На жаль, сьогодні у лікарні помер чоловік, за життя якого лікарі боролись до останнього. Мої щирі співчуття рідним…”, – написав він у своєму Telegram-каналі.

Також соціальними мережами шириться відеозвернення батька маленької дівчинки, яка отримала поранення 29 квітня. Дитина перенесла хірургічну операцію на серці, її стан дуже важкий. Чоловік звертається до людей з проханням молитися, щоб маленька Злата вижила та одужала. За деякими даними, дівчинка у комі.

Удар по Одесі 29 квітня: що відомо

Ввечері понеділка, 29 квітня, російські окупаційні війська завдали по Одесі ракетного удару, який припав на прибережну зону в одному з елітних районів міста. У цей час у районі узбережжя було багато людей.

Згодом стало відомо, що удар завданий, ймовірно, балістичною ракетою з “касетною” бойовою частиною. Касетні боєприпаси розлетілися на 1,5 км. За попередніми даними, вибух стався у повітрі.

Внаслідок спрацювання боєприпасу загинуло 5 цивільних осіб (двоє з них вмерли у лікарні), понад 30 – отримали поранення. Були пошкоджені будівля Палац студентів Національного університету “Одеська юридична академія”, відомий як “Замок Гаррі Поттера”, 25 цивільних автомобілів, 20 приватних житлових будинків, інфраструктурні об’єкти.

Серед поранених – двоє дітей (16-річний хлопець та дівчинка, якій ще немає 5 років), вагітна жінка та колишній нардеп Сергій Ківалов, який є засновником та ексректором Одеської юридичної академії, а також президентом Міжнародного гуманітарного університету (МГУ). На території палацу загинув проректор МГУ Борис Васильєв.

Copyright © Файне місто Одеса