23.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Жителя Одеського району засудили до громадських робіт за систематичне знущання над батьком

Хлопець погрожував родичу фізичною розправою та навіть виганяв із дому.

20-річний житель Одеського району отримав обвинувальний вирок за систематичне домашнє насильство над батьком.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП Одещини.

Встановлено, що батько потерпав від агресії сина, з яким проживає разом, коли той перебував у стані алкогольного сп’яніння. Згадуючи батькові старі образи, хлопець нецензурно лаявся на нього, погрожував фізичною розправою та навіть виганяв із дому.

Після кожного конфлікту потерпілий звертався по допомогу до поліцейських, які, крім проведення профілактичних бесід, складали відносно кривдника адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства. Суд карав порушника штрафами.

Також поліцейські виносили молодикові термінові заборонні приписи, якими забороняли в будь-який спосіб контактувати з батьком, та попереджали про кримінальну відповідальність у разі, якщо він не змінить свого ставлення до родича.

Але належних висновків хлопець не зробив. Після чергового повідомлення потерпілого про інцидент з сином, поліцейські кваліфікували дії останнього як систематичне домашнє насильство і розпочали провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України.

Суд визнав хлопця винним та призначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт. Крім того, він зобов’язав засудженого пройти програму для кривдників.

Раніше ми писали, що жителю Київського району Одеси, який п’яним ображав дружину на очах у дітей, загрожує до двох років позбавлення волі.

Джерело: odessa.online

Copyright © Файне місто Одеса