22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Як замовити в Одесі білого ведмедика на святкову подію

замовити білого ведмедя в Одесі

Кожній людині потрібне свято. Але банально сидіти за святковим столом чи просто їсти торт уже не цікаво. Хочеться, щоб торжество було яскравим та таким, що запам’ятається надовго. Саме тому зараз все частіше замовляють послуги білого ведмедика. Цим займаються спеціальні агентства, тому лише зателефонувавши за номером +38-050-500-40-62,   ви зможете запросити пухнасте ведмежа на будь-яку подію.

Для чого потрібен Білий Ведмідь на святі?

Більшість людей добре пам’ятає ті часи, коли гості збиралися у невеликих квартирах чи будинках і цілий вечір їли та пили, а діти належали самі собі або нудилися. Торжество перетворювалося у постійне переїдання та очікування чаю і торта. Але тепер все змінилось. Свята повинні бути цікавими, змістовними, мати свою родзинку  і не базуватися виключно на гастрономічних особливостях.

Саме таким особливим буде день чи подія, якщо білий ведмедик завітає на ваше свято. Це – велика ростова лялька, яка здатна порадувати дітей і дорослих та принести у святкування чимало приємностей. Адже ведмежа любить танцювати, вміє бути кумедним, веселим, може провести конкурси, ігри. З ним точно буде цікаво та неймовірно радісно.

замовити білого ведмедика

Білого ведмедя можна запросити на дні народження, весілля, випускні, святкові події, корпоративи та ін. Він зробить все, щоб свято дійсно вдалося.

Крім того, особливо люблять ведмежа діти. Вони просто в захваті від його добрих оченят та м’якого великого тіла. Тому їм буде неймовірно приємно і весело на святі, на яке прийде білий ведмідь. Діти обов’язково захочуть потанцювати з ним, посміятися, порадіти. А ще вони зроблять чимало фото, які потім будуть нагадувати їм про приємні моменти в житті.

Також малюки обожнюють обійматися з ведмедиком і це приносить чимало непідробної радості і світла. Крім того, білі ведмедики часто приходять на ювілеї. І навіть серйозні люди стають схожими на маленьких дітей, які радіють від зустрічі з ростовою лялькою.

Білий ведмідь може подарувати подарунки, принести кульки, торт. Найчастіше ні гості, ні винуватець торжества не знають про те, що має прийти ведмежа. Тоді його прихід – це справжній сюрприз і величезна кількість позитивних емоцій.

Як замовити білого ведмедя?

Всі актори, які виконують роль білих ведмедиків дуже професійні та досвідчені. Тому вони зможуть знайти спільну мову з дітьми та дорослими. Тих, хто зможе працювати у ролі білого ведмедика підбирають у спеціальному івент агентстві. Тому вам необхідно звернутися саме туди. Адже всі актори точно знають як вони повинні поводитися на святі, підберуть індивідуальну програму для кожного, мають підхід до всіх.

Для того, щоб замовити ведмедика варто заздалегідь спланувати дату торжества, кількість гостей, наявність дітей. І звернутися у агентство завчасно, щоб актор зміг спланувати свій час. Ведмедик може прийти на певний період. Наприклад, на 15 хвилин чи годину. Всі нюанси і деталі обговорюються в процесі спілкування.

білий ведмедик

Також вам повідомлять і вартість послуги білого ведмедика в Одесі. Вона буде різною, адже варіюється від тривалості виступу та інших нюансів.

Необхідно відразу сказати ведмедикові про те, куди ви його запрошуєте. Адже програма для святкування 50-ти річчя, зустріч з пологового чи дитяче день народження з великою кількістю дітей мають свої особливості. І ведмедик мусить підготуватися та розробити індивідуальну програму виступу. Тому, відразу продумайте всі деталі, про які б ви хотіли повідомити білого ведмедика.

Білий ведмедик – це універсальний персонаж, якого люблять всі. Немає такої людини, якій би не сподобався цей милий і пухнастий герой. А замовити його можна за номером +38-050-500-40-62 Тому обов’язково звертайтеся та подаруйте радість собі і своїм близьким.

За матеріалами сайту https://event-baza.com/

Copyright © Файне місто Одеса