14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Вантажівки зможуть прямувати від Рені до Галацу без додаткових зупинок

Нещодавно заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач поділився деякими рішеннями, які обговорили під час чергового засідання формату Україна/Молдова/Румунія/Єврокомісія/США на тему розвитку експортної логістики в Дунайському регіоні.

Зокрема мова йшла про порти Дунаю, а також спрощення та пришвидшення руху вантажів автомобільними шляхами до портів Галац та Констанца.

Як поділився Сергій Деркач, вже до вересня партнери обіцяють запустити спільний контроль на пункті пропуску «Джурджулешти – Галац», за аналогією із спільним контролем на «Рені – Джурджулешти». Тому вантажівки зможуть одразу прямувати від Рені до Галацу без додаткових зупинок.

Крім того, була обговорена ідея щодо запровадження окремої електронної черги для тих вантажівок, що прямують у Галац через «Рені». Посадовець зазначає, що це питання ще розглядатимуть детальніше.

Паралельно з цим також планують подальшу розбудову пункту пропуску «Рені», для чого була подана заявка до програми Євросоюзу CEF.


Джерело

Copyright © Файне місто Одеса