22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Одесі відкрився перший цивільний рекрутинговий центр

В Одесі запрацював перший цивільний центр з пошуку роботи за контрактом в українській армії. Головне завдання новоствореного Рекрутингового центру «Південь» – стати ефективним помічником для усіх, хто вирішив працевлаштуватись до ЗСУ.

Про це повідомив сам Рекрутинговий центр «Південь», передає “УСІ”.

Рекрутинговий центр надає консультативну допомогу онлайн, телефоном або очно, знайомить з командуванням військових частин, де планує працювати кандидат та супроводжує його до підписання контракту. Територія охоплення Центру – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька та Кіровоградська області.

Ініціювало створення цивільного центру Об’єднання організацій роботодавців Одеської області. Рекрутинговий центр вже підписав договори про співпрацю з Одеським обласним ТЦК та СП, Одеським обласним центром зайнятості, провідними вищими навчальними закладами півдня України, в тому числі Одеським державним університетом внутрішніх справ, Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку, Одеським державним аграрним університетом та іншими.

“Сьогодні вже зрозуміло, що військова професія повинна бути у кожного. Робота в ЗСУ – це можливість самостійно визначитись, де ти можеш бути максимально корисним, працювати і отримувати конкурентну заробітну плату. Ми готові допомогти всім, хто сьогодні задумався про перехід на роботу в ЗСУ за контрактом”, – розповідає співзасновник Рекрутингового центру «Південь» Костянтин Журавель.

Зазначається, що РЦ «Південь» гарантує повну анонімність та захист даних усіх, хто звернувся за інформацією про вакансії та умови працевлаштування. Цивільний рекрутинговий центр – це не військкомат, а цивільні рекрутери не є військовослужбовцями.

Більше про Центр можна дізнатись:
на офіційній сторінці https://pivden.army/,
у соцмережах Фейсбук https://www.facebook.com/pivden.army/
та Інстаграм https://www.instagram.com/pivden.army/
а також за телефоном +38 050 085 999 8.

Джерело: bessarabia.in.ua/

Copyright © Файне місто Одеса