14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Одесі підбили підсумки діяльності у сфері освіти

В Одесі навчаються 96,5 тисячі дітей.

29 травня пройшов брифінг керівника департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олени Буйневич про підсумки минаючого навчального року.

Про це повідомляє кореспондент Odesa Online.

Як повідомила Буйневич, завдяки титанічній праці працівників освітньої галузі минулий навчальний рік можна назвати успішним.

«Пройшли навчання в одеських школах 96,5 тисячі учнів, до повномасштабної війни кількість учнів становила 110 тисяч. Майже 60 тисяч учнів пройшли навчання очно або у змішаній формі. Нині 118 шкіл з 121 мають свої укриття чи укриття поряд з навчальними закладами. 17,5 тисячі дітей перебувають за кордоном, з них 90 відсотків продовжують здобувати українську освіту», — розповіла Олена Буйневич.

Також вона зазначила, що 20,5 тисячі дітей зараховано до дитячих садків Одеси, а єдиним мінусом у навчальному процесі є брак викладачів — хоч вчителі і мають право на бронь, деякі вступили добровільно до лав ЗСУ. Багато учителів виїхали з Одеси до Європи, тому до повномасштабної війни у ​​навчальних закладах було 400 вакансій, а зараз — понад 700.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса