22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Одесі масово звільняються водії “швидкої”, ситуація критична, – фельдшер (відео)

Джерело: unian.ua
За його словами, питання з бронюванням працівників не можуть вирішити.

В Одесі склалася критична ситуація з бронюванням працівників швидкої медичної допомоги, водії масово звільняються.

Про це Думській розповів співробітник підстанції №4. За його словами, на останній зустрічі з генеральним директором вони не знайшли вирішення цього питання. “Ситуація з бронюванням співробітників критична. Вона критична в плані того, що бронювання у нас немає і зробити це бронювання нам ніхто не обіцяє”, – сказав чоловік.

За його словами, саме з цієї причини водії “швидкої” масово звільняються. “Машини у нас є, у нас нікому водити… Так само постане питання щодо фельдшерів і лікарів. Ми чекали якогось результату – результату немає. Нам нічого не обіцяють”, – зазначив він.

Фельдшер зазначив, що підстанція №4 працює в Київському та Малиновському районах міста, бронюванню підлягають 22 співробітники. “Якщо їх зараз усіх заберуть на фронт, то підстанція просто зупиниться. Я думаю, що на інших підстанціях схожа ситуація”, – додав чоловік.

Про бронювання працівників “швидкої” в Одесі

Бійка біля одеського ТЦК: що відомо

Нагадаємо, сьогодні вдень у мережі з’явилися відео серйозного конфлікту між працівниками ТЦК і “швидкої”. Повідомлялося, що медики приїхали допомогти колегам, яких не випускали з будівлі військкомату.

В Одеському обласному ТЦК заявили, що співробітники “швидкої” відмовилися надавати документи, а також у військовослужбовців “виникла підозра”, що медики хочуть допомогти одному з чоловіків уникнути військової служби.

Copyright © Файне місто Одеса