22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

В Арцизі креативно прозвітують про розподіл бюджету громади

Як формується бюджет громади, на що витрачається, звідки береться та як розподіляється? На ці питання місцеві жителі зможуть отримати відповіть на інформаційно-пізнавальному заході «День бюджету громади», який пройде у цю п’ятницю для широкого загалу в Арцизі Болградського району.

Про це повідомили в Арцизькій міській раді.

“День бюджету громади” – це презентація бюджету за 2024 рік та збір пропозицій від громадян до бюджету громади на 2025 рік. Програма заходу включає:
о10:00 – вікторину для мешканців на ринковій площі;
роздачау буклетів з візуалізованими даними, які комплексно та у зрозумілій формі інформують про бюджетний процес, та як жителям громади брати у ньому участь;
збір пропозицій до бюджету на 2025 рік.
З 12:00:
урок фінансової грамотності для школярів і молоді громади (міська публічна бібліотека);
гра «Kahoot!»;
квест «Я – король бюджету»;
вікторина «З бюджетом на ТИ» для учасників проєкт «Друге дихання» у всіх населених пунктах громади.

Зазначається, що в цьому році Арцизька міська рада стала учасницею Проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Метою проєкту є збільшити залучення громадян до бюджетного процесу в громадах. Також паралельно у громаді триває збір пропозицій до бюджету на 2025 рік.

Вже зараз громадяни можуть надати свою пропозицію або ідею, яку б хотіли реалізувати у будь-якій сфері життєдіяльності громади. Зробити це можна, заповнивши форму за посиланням.

Джерело: bessarabia.in.ua/

Copyright © Файне місто Одеса