22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Укренерго пояснило, чому не буде відключень у вівторок

В Україні завершили необхідні ремонтні роботи на другому енергоблоці АЕС з дев’яти, які потрібно підготувати до зими.

У вівторок в Україні не будуть діяти графіки відключень світла, бо на одній з АЕС запустили енергоблок. Про це повідомило Укренерго 28 травня.

“Сьогодні застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується. Причина – вихід з ремонту енергоблока на одній з АЕС”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Міненерго уточнює, що плановий ремонт блока завершили на три дні раніше запланованого терміну. Зараз він набирає потужність і додасть до енергосистеми 1000 МВт потужності.

“Це вже другий блок АЕС, на якому атомники цьогоріч провели необхідні ремонтні роботи. Наразі до планових виходів в ремонт готуються ще кілька блоків. Це критично необхідно, аби забезпечити стабільну та безперебійну роботу усіх дев’ятиатомних блоків протягом опалювального сезону”, – розповіли у відомстві.

Сьогодні Україна протягом доби імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 17 207 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 700 МВт.

Станом на ранок в Україні було знеструмлено 405 населених пунктів. Через бойові дії є нові відключення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса