23.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

У Болградському та Білгород-Дністровському районах багатодітним матерям вручили державні нагороди

Днями, 29 та 30 травня у Болградському та Білгород-Дністровському районах багатодітних матусь привітали з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та вручили їм державні нагороди. Про це повідомили у пресслужбах Болградської та Білгород-Дністровської РВА.

Учора, 29 травня, у Татарбунарській громаді багатодітним матерям посвідчення та нагрудні знаки «Мати – героїня» вручив голова Білгород – Дністровської РВА Василь Самокиш, а Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко привітав жінок квітами та подарунками.

Високого материнського звання, згідно Указу Президента України від 29 січня 2024 року, були  удостоєні мешканки села Дельжилер Ірина Євчева і Марія Кічук, а також мешканки села Струмок Лілія Ткаченко і Оксана Костенко.

Усі багатодітні матері народили та виховують від п’яти до десяти дітей. Багатодітні родини характеризуються як великі та міцні, в яких батьками створені всі сприятливі умови для повноцінного фізичного та духовного розвитку дітей. Високий рівень турботливості про дітей та загальний добробут в родинах слугує добрим прикладом для інших родин.

Також сьогодні, 30 травня, посвідчення та нагрудні знаки вручили мешканкам Мологівської та Старокозацької громад Білгород-Дністровського району Григоращенко Валентині та Перчуляк Тетяні, відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року.

Крім того, 30 травня у приміщенні Болградської райдержадміністрації вручили посвідчення та нагрудні знаки «Мати – героїня» матері п’ятьох дітей з міста Болград Кулєшовій Христині та матері сімох дітей з села Владичень Кочевій Оксані, згідно Указу Президента України від 29 січня 2024 року.

Почесні нагороди мешканкам Болградської громади вручили в.о. голови Болградської РВА Валерій Єребакан спільно з начальником управління соціального захисту населення Болградської РВА Олександром Рожковим та секретарем Болградської міської ради Вірою Ніколаєнко.

«Почесне звання «Мати-героїня» є свідченням високої поваги та вдячності держави за невтомну працю жінок, які виховують дітей в дусі патріотизму та моральних цінностей. Нехай їхній приклад надихає багатьох інших на великі справи та самовіддану любов до своїх дітей», – зазначили у Болградській РВА.

Нагадаємо, вчора, 29 травня, привітали з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та вручили державні нагороди багатодітним матусям з Саратської громади та Кулевчанської громад Білгород-Дністровського району, а 21 травня почесні нагороди вручили багатодітним матусям з Кубейської, Бородінської, Болградскьої, Василівської та Городненської  громад Болградського району.

Джерело: bessarabia.in.ua/

Copyright © Файне місто Одеса