23.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл»

Джерело: bessarabiainform.com

Черговий подарунок театралам зробила днями акторська трупа самодіяльної студії «Онгъл» під керівництвом режисера Серафима Савченка. На сцені Центру культури та дозвілля Болградської міської ради вони показали чергову цікаву виставу «Шафа з привидами» за мотивами відомої казково-гумористичної повісті Оскара Уайльда «Кентервільський привид», що була написана у 1887 році. На прем’єрі побувала й кореспондентка «Бессарабії INFORM».

Зазначимо, що хоча сюжет класичного твору й був  інтерпретований за задумом режисера, в ньому було яскраво передано зіткнення реального та потойбічного світу.

«Це не перша наша вистава з містично-детективним сюжетом, у якому неодмінно є місце гумору. Таке поєднання жанрів з символізмом дуже подобається моїм акторам. А гумористичний твір Уайльда «Кентервільський привид» з його пародією на готичний стиль підходило для того, щоб зробити з нього виставу «Шафу з привидами» та показати життя у всій її багатогранності – жахами та радощами, добром та злом», – поділився народженням чергової творчої ідеї режисер-постановник СТС «Онгъл» Серафим Савченко.

За його признанням, акцент також було зроблено на тому, як важливо в житті судити про людей не по їх поведінці, одягу, статусу чи пліткам, а намагатися розглянути його душу, побачити в неї щось добре, що неодмінно є в кожного. Саме головна героїня вистави Вірджинія у виконані Євгенії Леован була такою ж доброзичливою, саме вона врятувала заблудлу душу кентервільського привиду.

«Я без зусиль увійшла у роль Вірджинії, адже, як з’ясувалося, ми з нею дуже схожі – трохи вперті, з іронією, і водночас готові прийти на допомогу, особливо якщо про це благають, як благав кентервільський привид», – розповіла Євгенія Леован, яка вже шість років грає у театральній студії «Онгъл», та у цьомцу році випархне у доросле життя у зв’язку із закінченням ліцею.

Відчувалось, що кожен з акторів, залучений у цій виставі, виклався на всі сто відсотків, і навіть більше. У виставі грали: Андрій Станєв, Ольга Коршок, Тетяна Жужукова, Анастасія Безсонова, Ангеліна Ільчук, Олена Кальчева, Марія Марчишина, Марія Матанська, Артем Налчаджи, Анастасія Руденко, Валентина Таласімова, Нелі Тарасенко, Володимир Хаджиогло.

Особливо глядачі відмітили виконання ролей привидів, що було дуже реалістичним. А також оформлення сцени, до якого доклала зусиль Наталія Веленгура.

“Не можу сказати, що роль кентревільського привида далась мені одразу легко. І справа не в довгому тексті, його як раз запам’ятав швидко. Просто за два  роки у студії я привик грати більш “людські” ролі. А тут…я отримав цікавий досвід, коли виконував роль потойбічного. Напевно тому, що знайшов те, що нас об’єдную – ми обидва не злі. І бажаємо простого людського спокою у душі та щастя. І мені це подобається, це мене надихнуло”, – розповів виконавець головної ролі Андрій Станєв.

«Я завжди любила фільми жахів! Мене просто зачаровувала гра акторів які перевтілювалися в зомбі, привидів та одержимих. Скажу чесно: вдома перед дзеркалом я частенько “пробувала” себе в різних таких хорор-образах та подумати не могла, що мені пощастить зіграти колись на сцені таку омріяну роль антигероя привида. Дякую Серафиму Савченко та студії «Онгъл» за таку можливість! Мене переповнюють емоції вдячності! Сподіваюся я впоралась із поставленою ціллю – налякати. А кому цікаво як саме акторкам дісталося від привида нареченої Сера Симон Кентервіля, то ласкаво просимо на повторний показ вистави “Шафа з привидом” яка відбудеться 6 липня 2024 за адресою: Болград, вулиця Поштова, 30. Початок о 18.00. Вхід вільний. То ж чекаємо!», – запрошує завідувачка культурно-масового відділу Центру культури та дозвілля Болградської міської ради, виконавиця ролі привида нареченої Тетяна Жужукова та акторка тексту пісень, що звучали впродовж вистави «Шафа з привидами».

Додамо, наприкінці прем’єри режисер Серафим Савченко подякував усім причетним, завдяки яким ідея створення нової вистави стала можливою – відділу культури, туризму, молоді та спорту та Центру культури та дозвілля Болградської міської ради, акторській трупі та художнику оформлювачу сцени.

«Особливу вдячність ми адресуємо завжди нашим захисникам, завдяки яким маємо змогу нести в цей неідеальний світ вогонь мистецтва та наповнювати його добром»,- зазначив Серафим Савченко.

Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл»Режисер Серафим Савченко Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл»Тетяна Жужукова Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл»Євгенія Леован та Андрій Станєв

Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл» Шафа з привидами: в Болграді з успіхом пройшла прем’єра вистави студії «Онгъл»

Copyright © Файне місто Одеса