Джерело: unian.ua
Дівчина фотографувалася на пірсі на згадку про перебування у місті.

В Одесі під час відпочинку на відомому пляжі “Аркадія” загинула 20-річна поліцейська з міста Рівне. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, трагедія сталася вчора ввечері на одному з пляжів. Йдеться, що 20-річна дівчина перебувала поза службою, тобто відпочивала у свій вільний час. 

“Дівчина фотографувалась на пірсі на згадку про перебування в Одесі. Перша хвиля збила її з ніг, а друга – змила у море… Наразі проводяться пошуки тіла дівчини із залученням водолазів ДСНС”, – розповіли у поліції. 

До Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчі внесли відомості за ознаками ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою “зникла безвісти”.

У прес-службі ГУ ДСНС в Одеській області розповіли, що наразі шукають в акваторії Чорного моря потопельницю, яку під час відпочинку біля моря змило хвилею з пірса. Рятувальники не рекомендують відвідувати пляжі, адже поки в регіоні немає офіційно визначених місць для купання.

Очевидці повідомляють, що подія сталася на пляжі “Аркадія”. Йдеться, що дівчина вчора приїхала з колегами відпочити до Одеси та фотографувалася на так званих плитах – частині узбережжя, вкритому великими кам’яними блоками.

“Якоїсь миті поліцейську збила з ніг хвиля, вона впала, вдарилася головою об плити та її змило в море”, – повідомив один з місцевих ТГ-каналів.

Поліцейську змило хвилею в морі

Пляжі в Одесі – деталі

У квітні в Одесі під час нараді обговорили можливість проведення у місті оздоровчого сезону. За прикладом минулого року запропоновано забезпечити у місті роботу декількох пляжів, де буде проведене обстеження та очищення морського дна від сміття, а також здійснюватиметься постійний моніторинг акваторії щодо мінної безпеки. Поки ще офіційного відкриття пляжів не було.

Водночас, на думку науковців, стан акваторії Чорного моря не зовсім безпечний навіть через рік після знищення дамби Каховської ГЕС. За словами в. о. директора НДУ “Український науковий центр екології моря” Віктора Коморіна, йдеться про довготривалі наслідки – при певних умовах (наприклад, штормах) на поверхню може підійматися мул, який насичений отруйними речовинами.