14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Працівники ТЦК в Одесі витягли пасажира з маршрутки і застосували газовий балончик: як їх покарали

Військовослужбовці “припустилися порушень норм і порядку спілкування із громадянами".

Працівників ТЦК в Одесі, які силоміць витягли чоловіка з маршрутки та “запакували” до буса, застосувавши пв салоні автобуса перцевий балончик, притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомили в пресслужбі Одеського обласного ТЦК та СП.

У повідомленні йдеться, що військовослужбовці “припустилися порушень норм і порядку спілкування із громадянами під час виконання службових обов’язків”.

Які саме санкції були застосовані до працівників ТЦК, у повідомленні не уточнюється.

“Керівництво Одеського обласного ТЦК та СП засуджує таку поведінку, системно проводить роботу з особовим складом щодо неприпустимості застосування фізичної сили й нецензурної лайки. Втім, очевидний людський фактор і зайва емоційність як у поведінці військових, так і в діях цивільних громадян”, – повідомили у пресслужбі військкомату.

Принагідно в Одеському обласному ТЦК вирішили нагадати про те, що 18 травня набуває чинності новий закон про мобілізацію, згідно з яким громадяни України повинні мати з собою облікові документи, а військовослужбовці ТЦК та СП мають повноваження їх перевіряти.

“Подбайте про те, щоб не наражати себе на конфліктні ситуації та відповідальність згідно з чинним законодавством”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше, коментуючи цю конфліктну ситуацію в маршрутці, в Одеському обласному ТЦК та СП також нагадали, що під час воєнного стану чоловікам необхідно мати з собою військово-облікові документи або документи, які посвідчують особу. Також у військкоматі закликали “цивільних осіб бути ввічливими під час спілкування з військовослужбовцями”.


Джерело