13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні

Джерело: bessarabiainform.com

Завтра, 22 червня, відзначається День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. З цієї нагоди сьогодні в Болграді відбулись заходи, якими представники районної та міської ради, громадськість вшанували пам’яті синів і дочок українського народу, що полеглі під   час Другої світової війни. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».

У церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави, де знаходиться могила полеглих визволителів, взяли участь начальник Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Після цього присутні схилили голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала та страшна війна.

Також в цей день усі охочі мали змогу відвідати відновлений виставково-експозиційний центр Бойової слави музею історії Болграда, де зібрані та зберігаються експонати та фото, що розповідють про місто у роки Другої світової, про легендарних воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу.

Нагадаємо, саме 22 червня 1941 року в Україні розпочалася нова фаза Другої світової війни. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців. Ідея створення дня пам’яті належить президенту України Леоніду Кучмі, який видав відповідний указ в листопаді 2000 року. Цього дня вшановуються всі ті, хто віддав своє життя за нашу державу.

Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні Покладання квітів та екскурсія: в Болграді вшанували пам’ять мільйонів полеглих воїнів у Другій світовій війні

Copyright © Файне місто Одеса