14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Показали заклик на весь світ: українська делегація на “Євробаченні-2024” отримала штраф через порушення

Українська делегація на “Євробаченні-2024” отримала штраф через порушення правил. Так, представники нашої країни одягнули футболки з написом Free Azovstal Defenders (Вільні захисники Азовсталі), не побоявшись заборони демонструвати політичні жести на заході. Цей рішучий крок потягнув за собою фінансове стягнення.

У Instagram alyona alyona розповіла про труднощі, які виникли ще на етапі підготовки до цієї дії. Зокрема, у пості вона зазначила, що проблеми з’явилися ще на момент друку напису на речах.

“Ми обдзвонили декілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша – відмовлялася робити принт. Проте з однією поліграфією ми змогли домовитися після того, як ми п’ять разів подзвонили їм та слізно попросили допомогти. Перед входом у залу наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними у green room”, – написала реперка.

На пісенному міжнародному конкурсі відбувалася ретельна перевірка не лише одягу, а навіть нігтів, адже заборонялися будь-які написи чи подібні речі. Тим не менше, українська делегація розуміла, що під час повтору виступів усіх конкурсантів оператори будуть показувати команду також, і попри великі ризики, вони змогли показати футболки із закликом, після чого пізніше заплатили штраф.

“Тому, коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Відбилися просто фінансовим штрафом. Я неймовірно рада, що нам удалося нагадати світу про наших військовополонених”, – додала виконавиця.

Фото: instagram

Що стосується заходів безпеки на конкурсі “Євробачення-2024”, то перед початком першого півфіналу глядачі бачили декілька сотень поліцейських, які патрулювали центр міста Мальме. Також були створені снайперські позиції прямо на дахах навколо Malmo Arena, де проходив масштабний пісенний захід. Саму місцевість біля концертного залу облаштували камерами спостереженнями.

Також правоохоронцям міста Мальме допомагали поліцейські із Норвегії, Данії та Швеції. Для того, щоб потрапити на Malmo Arena, глядачам потрібно було пройти перевірку, оскільки їм також заборонялося приносити політичну символіку, у тому числі і палестинські прапори для перегляду шоу.

Copyright © Файне місто Одеса