22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Побиття дівчини в Одесі: у ОК “Південь” заявили, що такі відео “працюють на ворога”

Вони звернулися до правоохоронців.

В Оперативному командуванні “Південь” прокоментували побиття дівчини працівником Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Керівництво ОК хоче, щоб правоохоронці встановили мету та обставини створення відео, а також визначили, в чиїх інтересах це могли робили. Вони заявляють, шо такі відеоматеріали “працюють на користь ворога, спрямовуючись на руйнування процесу мобілізації та дискредитацію військових з ТЦК і СП”.

“Спільні зусилля з правоохоронними органами допоможуть виявити та зупинити подібні недозволені дії, а також зберегти безпеку та стабільність у нашому регіоні”, – йдеться на сторінці ОК в соціальній мережі Facebook.

Побиття дівчини у Одесі: що відомо

Нагадаємо, днями у мережі з’явився фрагмент відео, на якому чоловік б’є милицею дівчину. Авторка відео заявила, що працівник ТЦК здійснив на неї напад біля відділку поліції, коли вона знімала автівку, в яку посадили її друга.

У Одеському обласному ТЦК та СП підтвердили, що конфлікт дійсно стався. Вони розпочали службову перевірку.

У поліції повідомили, що “органи здоров’я” поінформували їх про конфлікт, внаслідок якого дівчина отримала закриту черепно-мозкову травму та забій грудної клітки. Вони відкрили кримінально провадження за статею “умисне легке тілесне ушкодження”.

Copyright © Файне місто Одеса