13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Підсумки дня. Вбивство військовослужбовця, затримання хабарника, відкриття міських пляжів

Підіб'ємо підсумки понеділка.

Підіб’ємо підсумки понеділка. Сьогодні стало відомо про те, що в одному із житлових комплексів Приморського району Одеси дівчина застрелила 23-річного військовослужбовця. Під час хмільного застілля вона попросила дати їй розібрати та зібрати автомат, який належить власнику квартири. Вона взяла зброю в руки, після чого пролунали постріли. Кулі влучили у 23-річного товариша господаря квартири. Від отриманих ран він помер на місці. Наразі поліція з’ясовує всі обставини цього трагічного інциденту.

Також сьогодні стало відомо про затримання головного сержанта однієї із військових частин. Він вимагав у військовослужбовця 4500 доларів за переведення у тилову частину. Сержанта затримали відразу після отримання хабаря. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 605 тисяч гривень.

Є й гарна новина: сьогодні в Одесі офіційно відкрили ще 4 міські пляжі. І хоча одесити відвідують усі пляжі міста без будь-яких дозволів, сам факт наявності офіційних пляжних зон не може не тішити.

Зі світлом ситуація залишається складною. Завтра електроенергії не буде і в період дії «чорної зони» графіків, і в період дії «світло-сірої» зони. На жаль, через спеку зростає енергоспоживання, тож без світла сидітимемо довго.

І про погоду. Тут без змін. На Одещині очікується спекотна погода (до 34 градусів) та легкий південний вітер. Без опадів.

Джерело: odessa.online

Copyright © Файне місто Одеса