13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Одеські співробітники БЕБ обмінялися досвідом з іноземними колегами на семінарі у Болгарії

Представники Територіального управління БЕБ в Одеській області взяли участь у дводенному семінарі, який пройшов у болгарському місті Варна.

Про це повідомили у пресслужбі БЕБ.

Учасники семінару визначили спільні виклики у сфері захисту прав інтелектуальної власності, обговорили наслідки появи контрафактної продукції на ринку та основні аспекти діяльності митних та правоохоронних служб країн-учасниць семінару.

Також під час зустрічі сторони розібрали практичні кейси боротьби з контрафактом у розрізі правової системи США, вплив інтернет-маркетингу на розповсюдження алкогольної та тютюнової контрафактної продукції.

«Такі заходи для нас корисні, тому що ми можемо познайомитись безпосередньо з практичними кроками наших європейських колег у боротьбі з економічними злочинами та обговорити можливість транскордонної взаємодії, враховуючи специфіку та розташування Одеського регіону», – зазначив керівник ТУ БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.

Семінар пройшов за участю представників правоохоронних органів України, Болгарії, Молдови та Румунії.

Крім того, раніше представники ТУ БЕБ в Одеській області взяли участь у робочій нараді з представниками Консультативної місії Європейського союзу.

Джерело: odessa.online

Copyright © Файне місто Одеса