22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Наталію Гуменюк призначили заступницею начальника управління комунікацій ОК «Південь»

У своєму коментарі виданню «Детектор Медіа» Наталія Гуменюк підтвердила, що її призначили заступницею начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь», передає інформаційна агенція «Юг.Today».

До повноважень Наталії Гуменюк входить все, що стосується комунікацій ОК «Південь»:

«Для мене це не нове призначення, але я не можу називати дат. Коли призначається офіцер на посаду – це закрита інформація. Я зараз знаходжуся на посаді заступника начальника Управління комунікацій Оперативного командування «Південь». До моїх повноважень входить все, що стосується комунікацій ОК «Південь». Два з половиною роки я була начальником Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України, а зараз я офіційно призначена на посаду заступника начальника управління комунікацій ОК «Південь». Тут є деяка різниця, хоча б навіть в тому, що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, а вже в межах компетенції ОК «Південь». Це управління створене в рамках реформи комунікації в Збройних Силах в цілому. Воно порівняно нова структура, але основне її покликання – це покращення комунікацій з висновками, які були зроблені з початку повномасштабного вторгнення», – поділилась вона в коментарі.

Зазначимо, що у квітні поточного року її звільнили з посади керівниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня. Зараз цю посаду обіймає Дмитро Плетенчук.

Джерело: bessarabia.in.ua/

Copyright © Файне місто Одеса