13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На війні загинув депутат одного зі скликань Ізмаїльської міської ради

В Ізмаїл прийшла звістка про загибель депутата Ізмаїльської міської ради восьмого скликання Миколи Кравцуненко. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на міського голову Андрія Абрамченка.

Він зазначив, що маючи досвід строкової служби у складі прикордонних військ на кордоні з Афганістаном, Микола Георгійович захищав Україну від російських окупантів командиром протитанкового взводу.

“Вірний військовій присязі, мужньо та самовіддано боронив Державу від російських агресорів. Бив ворога, захищаючи власну країну, рідну землю та свою багатодітну родину. Цієї весни приїжджав у свою першу відпустку та щиро ділився планами, твердо обіцяючи своїм синам повернутись та будувати разом щасливе майбутнє.
…Плани та мрії знищила війна, яку розвʼязала проти України росія.
Захищаючи Україну, Микола Георгійович віддав за Перемогу та мирне майбутнє українського народу найдорожче, що є у людини, – власне життя.
Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині та близьким Миколи Георгійовича Кравцуненка. Розділяємо Ваш невгамовний біль від непоправної втрати… Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!”, – написав міський голова.

Джерело

Copyright © Файне місто Одеса