13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На Одещині водій шкільного автобуса ґвалтував хлопчиків

Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.

На Одещині заарештовано водія шкільного автобуса, який ґвалтував дітей, – встановлено трьох потерпілих хлопчиків. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, до правоохоронних органів  звернулася мати одного з потерпілих хлопчиків, якій той довірився і розповів, що з ним сталося.

Встановлено, що протягом кількох місяців 2023 року 57-річний зловмисник зґвалтував трьох хлопчиків.

“Маючи довіру серед учнів однієї з гімназій, водій шкільного автобуса запрошував хлопчиків 12-13 років до свого будинку нібито пограти з ними в карти, де вчиняв з дітьми дії сексуального характеру. Встановлено, що жертвами зловмисника стали троє учнів ліцею”, – розповіли у поліції.

В рамках кримінального провадження було проведено низку судових експертиз та зібрано достатню кількість доказів причетності чоловіка до злочинів. 

Фігуранту висунуті обвинувачення за ч.ч. 4 та 6 ст. 153 Кримінального кодексу України – у сексуальному насильстві, вчиненому щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди, зокрема повторно, та ч. 6 ст. 152 Кримінального кодексу України – у зґвалтуванні, вчиненому щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди, зокрема повторно, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 153 ККУ. 

Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йдеться, що за вчинені злочини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді 15-ти років позбавлення волі або довічного ув’язнення. У поліції запевняють, що наразі обвинувачуваний акт направлено до суду.

Згвалтування на Одещині

В Одесі довічний строк отримав таксист, який вбив чотирьох своїх пасажирок та зґвалтував дитину. Встановлено, що з липня 2013 року по травень 2015 року фігурант, займаючись приватними перевезеннями, на території Одеси та області скоїв 6 грабежів, 7 розбоїв та вбивство 4 жінок – пасажирок його авто. Зокрема, він нібито хотів їх пограбувати. Але, коли на вимогу віддати кошти та ювелірні вироби, жінки чинили опір, він починав душити їх, доки вони не переставали подавати ознак життя.

Окрім того, бувши напідпитку, зловмисник проник до одного з будинків у селі Маяки Одеської області, щоб пограбувати його мешканців. Побачивши в кімнаті 8-річну дівчинку, зловмисник почав душити її та вчинив дії сексуального характеру стосовно неї. Також зірвав з вух дитини золоті сережки та втік, злякавшись батька потерпілої, який зайшов до кімнати.


Джерело

Copyright © Файне місто Одеса