13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На Одещині судять школярку, яка зарізала та спалила подругу

15-річній вбивці загрожує до 15 років позбавлення волі.

На Одещині судять 15-річну школярку з Ізмаїла, яка на початку січня цього року заманила подругу на берег Дунаю, зарізала та спалила її труп.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Ані вбивця, ані її сім’я раніше в поле зору поліції не потрапляли. Після проведення низки експертиз її визнали осудною і звинуватили її в убивстві. Її судять за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.

Нагадаємо, на початку січня в Ізмаїлі на березі річки Дунай місцевий житель виявив палаюче тіло дівчини. Слідство встановило, що вбила її місцева школярка, якій на той момент було 14 років. Вони з жертвою навчалися у паралельних класах в одній школі. Під час затримання вона зізналася у вбивстві, заявивши, що загибла її нібито обкрадала, за що й поплатилася життям.

Дівчинка заздалегідь ретельно підготувалася до вбивства – взяла простирадло, ніж, олію та сірники та покликала подругу на прогулянку до річки. Щоб жертва нічого не запідозрила, обвинувачена пообіцяла їй сюрприз, попросила сісти на простирадло і зав’язала їй очі, потім кілька разів ударила ножем.

Коли дівчина загинула, вона облила тіло вбитої олією, підпалила і втекла, кинувши у вогонь ніж.

Джерело: odessa.online

Copyright © Файне місто Одеса