14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На Одещині малюк випав з вікна: хлопчика рятують лікарі

Джерело: bessarabiainform.com

Поліцейські встановлюють обставини травмування хлопчика 1 року та 9 місяців, який випав з вікна другого поверху приватного будинку. Подія сталась у селі Нерубайське. Наразі він знаходиться у лікарні під наглядом медиків. Про це, із посиланням на ГУНП в Одеській області, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Поліції про трагічний випадок повідомили лікарі. Причиною знову стала москітна сітка. Малюк забрався на підвіконня, сперся на сітку та випав з вікна другого поверху. У цей час його 24-річна мати ненадовго пішла на кухню та залишила сина одного без нагляду.

Жінка одразу викликала сину «швидку», яка доставила його до лікарні.

У хлопчика діагностували кататравму, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій грудної клітки. Зараз він перебуває під наглядом лікарів, йому надається необхідна медична допомога.

До цього випадку родина в поле зору правоохоронців не потрапляла.

З матір’ю травмованого хлопчика провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

«Відносно жінки правоохоронці склали протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою кваліфікується ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей», ─ йдеться у повідомленні поліції.

За таке правопорушення суд може накласти на жінку стягнення у вигляді попередження або штрафу від 850 до 1700 грн.

 

Copyright © Файне місто Одеса