14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

На лікування пораненої на фронті ноги та похорон матері: одеський шахрай виманював у людей гроші

Жертвами шахрая стали його давні знайомі.

Одеський шахрай тиснув на жалість та виманив у давніх знайомих понад 27 тисяч гривень на вирішення неіснуючих проблем.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Зловмисник брехав знайомим, що потребує коштів на лікування пораненої на фронті ноги та на похорон матері. Йому вдалося обдурити вісім осіб та отримати від них понад 27 тисяч гривень.

Він дзвонив їм і писав повідомлення, брехав та просив гроші. Наприклад, він брехав про те, що був на передовій, і при виконанні бойового завдання отримав важке поранення ноги та готується до ампутації. Як докази він скидав знайдену в інтернеті фотографію інвалідного візка та фото поранених бійців у лікарні, на яких не було видно обличчя. Крім того, він вигадав історію про смерть своєї насправді живої матері та просив гроші на її похорон.

Потерпілі зрозуміли, що їх обдурили, коли через спільних знайомих з’ясували, що чоловік насправді не воював і не отримував жодних поранень, а його мати жива. Як виявилося, таким чином безробітний 30-річний одесит вирішив поправити своє матеріальне становище за рахунок колишніх колег з комунального підприємства, з якого його було звільнено 2021 року.

Одеситу повідомили про підозру за ч. 1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, йому загрожує покарання у вигляді штрафу від 51 тис. до 68 тис. гривень або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, в Одесі шахрай 13 разів продав неіснуючий принтер.

Джерело: odessa.online

Copyright © Файне місто Одеса