Джерело: bessarabiainform.com
На території національного природного парку «Тузлівські лимани» в межах Дивізійської громади працівницею установи було виявлено значну площу вигорівшої рослинності. У нацпарку розповіли про можливі причини загоряння. Про це, посилаючись на НПП, повідомляє «Бессарабія INFORM».
Працівники парку бідкаються, що упродовж кількох тижнів через суху та спекотну погоду спостерігається високий рівень пожежної небезпеки. Так, одна із працівниць НПП зі східної сторони заплави (долини) річки Хаджидер 23 червня виявила частину вигорівшої степової та лучної рослинності з елементами продовження тління, задимлення та горіння.
Природоохоронниця одразу вирушила на місце події та за допомогою протипожежної кошми самостійно ліквідувала пожежу.
Інженерами Парку після проведення точних замірів було встановлено, що всього вигоріла територія площею 5,2803 га.
«Причинами виникнення пожеж у природних екосистемах можуть бути кинутий у суху траву недопалок чи сірник, або необлаштоване вогнище і необережне поводження з ним та ін. Те, що, ймовірно, і стало причиною горіння на території господарської зони національного природного парку Тузлівські лимани, в межах Дивізійської територіальної громади», ─ йдеться у дописі НПП «Тузлівські лимани».
Про даний факт повідомили до поліції та ДСНС.
Нагадаємо, як «БІ» повідомляла раніше, з початку літа в Одеському регіоні сталося 794 пожежі, через це знищено 316 гектарів землі.
Фото: Олени Власенко, Олени Староверової