22.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

“Дискредитують військових”: Лубінець засудив бійку працівників ТЦК та медиків в Одесі

Джерело: unian.ua
Лубінець спрямував листи до ДБР, ВСП, Нацполу та МВС з приводу бійки між Одеським ТЦК та медиками “швидкої”.

11 червня в Одесі виникла бійка між працівниками одеського ТЦК та медиками “швидкої”. Такі дії обох сторін конфлікту неприпустимі та дискредитують тих, хто зараз на передовій виборює життя для українців, відреагував Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Telegram. 

“В умовах воєнного стану на моєму постійному контролі перебувають нагальні питання додержання закріплених в українському законодавстві прав і свобод військовозобовʼязаних під час мобілізації та усіх інших категорій громадян. Тож стосовно цієї ситуації направив листи до ДБР, ВСП, Нацполу та МВС із вимогою надати правову оцінку діям учасників конфлікту. Адже те, що присутнє на відео, є неприпустимим!” – наголосив омбудсман. 

Він нагадав, що кожен, окрім конституційних прав, має й обов’язки, які варто виконувати у належний спосіб і без шкоди для інших громадян. За словами Лубінця, дії, які мали місце в Одеському ТЦК та СП, дискредитують тих, хто зараз на передовій виборює життя для нашої країни і людей. 

“Годі й говорити про те, що ворожі канали дуже успішно використовують це відео для поширення своїх пропагандистських наративів. Тож закликаю посадових осіб ТЦК та СП під час виконання своїх обов’язків неухильно дотримуватися норм Конституції та законодавства України!” – підкреслив Уповноважений ВР з прав людини. 

Бійка біля Одеського ТЦК – що відомо

Як раніше писав УНІАН, після бійки працівників ТЦК та медиків в Одесі масово звільняються водії “швидкої”. За словами фельдшера підстанції №4, ситуація досить критична, адже не можуть розв’язати питання з бронюванням працівників. 

Copyright © Файне місто Одеса