13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Де купувати обладнання на майданчик у садочок в Одессі?

Облаштувати ігровий комплекс для дітей – це дуже відповідальний процес, особливо коли мова йде про садочок. В такому випадку відповідальність несе не тільки виробник, а й сам заклад. Тому ігрові дитячі елементи купити в Одесі потрібно тільки в перевіреного виробника, який має досконалу репутацію, а також може надати гарантію на свою продукцію.

Головні вимоги та стандарти, яким повинні відповідати дитячі майданчики

Відводячи свою малечу у садочок, батьки хочуть буди спокійними за дітей. Головна та основна вимога до ігрового комплексу – це його безпека для дитини.

Всі матеріали повинні бути екологічними та якісними й не виділяти шкідливих речовин. Виробник повинен надати необхідну документацію, де буде зазначено, що майданчик відповідає всім стандартам ти вимогам МОЗ (на кожен елемент комплексу видається сертифікат).

Гарні виробники виробляють дуже міцні та надійні несучі конструкції з металу. А також проводять спеціальне оброблення матеріалів від корозії. Це дає гарантії, що майданчик буде служити довго. В садочок треба обирати комплекси, які зможуть витримувати  інтенсивну експлуатацію протягом багатьох років.

ігрові дитячі елементи

Монтаж дитячого майданчика виконують тільки професіонали у даній сфері, які знають вимоги та правила відстані ігрових елементів, послідовність процесу. Надійні виробники мають спеціалізовані бригади, які не тільки можуть якісно встановити, а й проводити поточний ремонт 2 рази у рік, чи капітальний один раз на три роки. Якщо монтаж виконують неправильно, гірки швидко перекошуються, пісочниця одразу забруднюється, на сидіннях гойдалок чи каруселей виникають тріщини. Такі дефекти несуть велику небезпеку для дітей.

Для виготовлення майданчиків гарні компанії враховують вік дитини, тому конструкції для старшої та молодшої групи відрізняються за параметрами висоти й відстані від землі.

Особлива увага приділяється напільному покриттю, адже наявність бетону, асфальту та бордюрів на ігровому просторі дітей категорично заборонена у садочках. Одним з найкращих покриттів для підлоги дітей вважається гумове. Правильний вибір – це резинова плитка на дитячий майданчик у садочок стане відмінним рішенням та замовляється разом з ігровим комплексом.

Таке покриття суттєво пом’якшує удар при падінні, захищає від стертих колінок та ліктів, має антиковзкий ефект, діти впевнено можуть рухатись та активно грати. Тим паче гумова плитка легко монтується та зберігає свій первісний стан й властивості протягом багатьох років.

Яким вимогам повинен відповідати надійний виробник, щоб вдало купити дитячий майданчик в Одесі?

резинова плитка

Покупати ігрові елементи напряму від виробника набагато вигідніше, ніж в посередників, навіть враховуючи доставку. Йому не потрібно робити націнку за оренду приміщення, зарплату продавців тощо. Ознаки надійної компанії наступні:

  • Досвід та тривалість роботи на ринку. Надійні виробники мають гарну репутацію, та не один рік виготовляють таку продукцію.
  • Потужне виробництво, яке має змогу виготовляти майданчики для будь-якого міста країни.
  • Наявність всіх необхідних документів, ліцензій та сертифікатів.
  • Замовлення проєктуються під індивідуальні вимоги клієнта.
  • Надання гарантії на товар, гарний виробник завжди бере на себе відповідальність.
  • Робота з державними установами, садочки, школи, парки, інтернати.

З усіма вимогами безпеки дитячого ігрового обладнання можна ретельніше ознайомитись у законодавстві України. Від вибору компанії залежить безпека ваших дітей, з яким задоволенням вони будуть грати та розважатись. А також економія! Неякісні матеріали швидко виходять з ладу, доводиться постійно витрачати кошти на заміну та ремонт.

По матеріалам сайту https://creativeplay.com.ua

Copyright © Файне місто Одеса