13.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Чи вручатимуть ТЦК повістки за кордоном: пояснення від Міноборони

У відомстві вказали, що військкомати за кордоном не працюватимуть.

Українські ТЦК та СП не працюватимуть за кордоном, і вручення повісток чоловікам за межами держави має нереальний вигляд.

Про це речник Міноборони України Дмитро Лазуткін заявив у ефірі “Радіо Свобода”.

“ТЦК за кордоном працювати не будуть. Міністерство оборони не може коментувати ті чи інші дії Міністерства закордонних справ. Це (вручення повісток за кордоном – ред.) виглядає доволі нереальним”, – висловився речник оборонного відомства.

Як оновити свої військово-облікові дані за кордоном

Він також нагадав, що після набуття чинності нового закону про мобілізацію чоловіки призовного віку і в Україні, і за кордоном протягом 60 днів зможуть оновити свої військово-облікові дані, зокрема і через електронний кабінет військовозобов’язаного.

Лазуткін також відповів на уточнювальне запитання, чи означає це, що чоловікам не потрібно повертатися до України, щоб оновити дані:

“Обов’язково їхати в Україну не треба, але якщо людина хоче захищати Батьківщину, хоче долучитися до Сил оборони, то, ясна річ, що варто приїжджати в Україну… Для тих, хто за кордоном, буде можливість зробити це (оновити дані – ред.) в консульських установах, а також через електронний кабінет”.

Copyright © Файне місто Одеса