14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Арцизькому інклюзивно-ресурсному центру – 5 років!

Сьогодні Інклюзивно-ресурсний центр Арцизької громади відзначив свій перший ювілей. Минуло 5 років з моменту відкриття закладу. Усі ці п’ять років зусилля професійного колективу центру, серед яких психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи, були спрямовані на реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Головним завданням Центру є проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та у разі встановлення освітніх потреб – здійснення системного супроводу. Важливими аспектами діяльності є надання консультативно-психологічної допомоги батькам чи іншим законним представникам та педагогічним працівникам.
Досвідчені фахівці проводять із дітьми корекційно – розвиткові заняття. Сприяють їхній соціалізації, розвитку, спілкуванню.

З кожним роком центр розвивається. Викладачі інклюзивно-ресурсного центру постійно навчаються, удосконалюють свою майстерність, поповнюється матеріальна база закладу. Це означає, що центр зможе надавати ще більше послуг для дітей, які їх потребують, що дуже важливо, особливо в умовах повномасштабної війни.

«Наша робота пов’язана з дітками, і ми протягом цих п’яти років теж, напевно, розвивалися, як діти – вчилися ходити, робили перші падіння, але, попри те, ми вставали, і йшли далі, працювали, заявляли про себе. Тож дякую усім за підтримку, за любов, за добре слово. Бажаю міцного здоров’я усім нам, нашим діткам, мирного неба та швидкої Перемоги», – зазначила директорка інклюзивно-ресурсного центру Тетяна Парпуланська.

З ювілейною датою колектив центру привітав міський голова Сергій Парпуланський:
«Наш інклюзивно-ресурсний центр – це місце, де кожен відчуває себе прийнятим і важливим.
Це місце, де діткам із особливими освітніми потребами допомагають не просто отримувати знання, а й адаптуватися, соціалізуватися у нашому суспільстві.
За 5 років колектив закладу пройшов великий шлях, повний викликів і здобутків. І сьогодні вони надають послуги не тільки діткам та їх батькам з нашої та сусідніх громад, а й консультують та допомагають педагогічним колективам вибудовувати ефективну та, найголовніше, результативну роботу з дітьми з особливими освітніми потребами.
Я щиро дякую колективу нашого інклюзивно-ресурсного центру за професіоналізм, любов до своєї справи та велике серце. Ви робите цей світ кращим, справедливішим та більш відкритим.
Бажаємо нашому центру подальшого розвитку, нових звершень та безмежних можливостей. Нехай кожен новий день приносить нам нові перемоги та радість від спільної праці», – зазначив міський голова.

З нагоди ювілею, у закладі відбулося святкове дійство для вихованців центру та їх батьків, де було багато посмішок, обіймів, щирих вітань, смачних частувань і теплого спілкування.

Привітати ювілярів прийшли заступник міського голови Оксана Стоянова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан,

Директор Тетяна Парпуланська та педагоги ІРЦ ласкаво зустрічали гостей та підготували справжнє свято з казковими героями, піснями та танцями.

Окрім вітальних слів та приємних побажань, колективу Інклюзивно-ресурсного центру вручили грошовий сертифікат на 10 000 грн від Арцизької міської ради.
Фахівці «Інклюзивно-ресурсному центру» Арцизької міської ради докладають багато зусиль, щоб забезпечити дітей з особливими освітніми потребами необхідною допомогою та підтримкою, щоб вони навчалися та розвивалися в соціумі й не відчували себе закритими від світу.
ІРЦ у Арцизбкій громаді – простір інтеграції, розвитку та підтримки.

Джерело: bessarabia.in.ua/

Copyright © Файне місто Одеса