04.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Арцизькі гімнастки увійшли у 5-ку кращих на Кубку України та Чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної акробатики

З 26 по 30 червня у місті Вінниця відбулися значущі події в світі спортивної акробатики – Кубок України та Чемпіонат України серед юнаків. Серед учасників були спортсменки з Арциза, які представляли Арцизьку ДЮСШ – Дойжа Анастасія та Андрюшко Софія. Для них це були перші змагання такого масштабу, і вони показали чудові результати.

Повідомляють у прес-службі Арцизької міської ради.

Ці змагання стали важливим етапом у розвитку молодих спортсменів і продемонстрували високий рівень підготовки учасників з різних регіонів країни.

На змагання зібралося близько 240 акробатів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської областей та міста Київ.

Дойжа Анастасія та Андрюшко Софія стали фіналістами змагань, виборовши п’яте місце серед 13 жіночих пар за програмою першого спортивного розряду (вікова категорія 9-15 років). Це чудове досягнення для дівчат і їхнього тренера.

Тренер-викладач секції спортивної акробатики, яка підготувала спортсменів, Білоусенко Олена Володимирівна, висловила свою гордість за дівчат: «Я дуже пишаюся своїми дівчатами. Тільки вони знають, скільки зусиль було вкладено, щоб гідно представити Арцизьку громаду на Чемпіонаті України. Ми з цим справилися!»

Джерело: bessarabia.in.ua/