14.07.2024

Файне місто Одеса

Сайт міста Одеса. Події, новини, огляди

Арцизькі дзюдоїсти успішно виступили на міжнародному турнірі з дзюдо в Пловдиві

У місті болгарському місті Пловдив відбувся 9-й міжнародний турнір з дзюдо, який зібрав понад 900 учасників із 6 країн світу. Про це повідомив в.о. директора Арцизької ДЮСШ Сергій Лозанюк.

Серед учасників турніру були й вихованці відділення дзюдо та самбо Арцизької ДЮСШ: Богоєв Афанасій, Христов Олександр, Лозанюк Ілля, Довганич Ніка, Лозанюк Владислава та Ніколаєва Вікторія.

«Змагання пройшли в атмосфері запеклої й безкомпромісної боротьби. Хлопці та дівчата виявили сталеву витримку та гарне вміння, прагнучи взяти верх над суперниками, – ділиться враженнями Сергій Лозанюк. – Однак хвилювання та напруга перед міжнародними стартами такого рівня стали чималим випробуванням для деяких із учасників. Проте всі представники Арцизької громади продемонстрували яскраву боротьбу та неабияку волю до перемоги».

Результати виступу арцизьких спортсменів наступні:

  • Лозанюк Владислава – І місце;
  • Довганич Ніка – ІІІ місце;
  • Богоєв Афанасій та Христов Олександр – V місце;
  • Лозанюк Ілля та Ніколаєва Вікторія – IX місця.

Впевнені перемоги Лозанюк Владислави та Довганич Ніки підвищили майстерність та дали можливість рівнозначно конкурувати із суперниками на міжнародному рівні.

Після успішного виступу на турнірі в Пловдиві арцизькі дзюдоїсти готуються до наступних викликів, серед яких – осінній цикл міжнародних змагань у Болгарії. Вони вже зараз працюють над підвищенням рівня своєї фізичної та технічної підготовки, щоб вразити своїми виступами на міжнародній арені та принести ще більше перемог для Арцизької громади і нашої країни.

Copyright © Файне місто Одеса